2019 Mezunlarımız, 24 Haziran 2019
mezuniyet


Fakülte ve Bölümlere göre  A.Ü. Mezunlar Birimi “Mezun Bilgi Sistemi” ne kayıt olmanız  gerekmektedir.  Sistem şu anda bilgileri toplama aşamasındadır. Bu bilgiler toplandığında mezunların katılımı ile gerçekleşecek olan çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Ayrıca iletişim bilgilerinize sizlere fayda sağlayacak duyurular gönderecek ve etkin iletişim kurulması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi ilgili sayfada verilmektedir.

 

Bu sistemin dışında:

  • Mezun Bilgi Sistemi açılmadan önce bölümümüz tarafından hazırlanan, zaman zaman güncellenen ve  mezunlarımızın çalıştığı kurumları (kamu, özel sektör, üniversite) gösteren   dosyayı  da indirebilirsiniz *. 

 

*Mezunlar listesine adınızı ekletmek isterseniz , ad- soyad, mezuniyet yılınız çalıştığınız kurum (çalışmıyorsanız veya emekliyseniz çalıştığınız en son kurum ve tarih)  ve kurumdaki en son konumunuzu içeren bilgileri web sorumlusu Şeref TAĞI‘ya sereftagi@hotmail.com adresinden “Gıda Müh. Bölümü Mezun Bilgi” konusu ile yollarsanız  bilgileriniz  eklenecektir. Ayrıca iletişim bilgilerinizi ( e-mail,  tel vb. ) yollarsanız listede yayınlanmayacak ancak gerektiğinde sizlerle iletişime geçmek amacıyla muhafaza edilecektir.

 

 

-Sosyal medyada ise   Ankara Gıda Mezunlar Topluluğu bulunmaktadır

 

2019 Yılı Mezunlarımız ile Tasarım Uygulamaları sunumu sonrası

 

 

 

 

2019 yılı bölüm mezuniyet partisi

 

 

 

 

 

 

2019 yılı bölüm mezuniyet partisi